Kariera

Nasza firma nieustannie się rozwija. Pracownicy są naszą największą wizytówka. Dbamy aby ich praca przebiegała w przyjemnej atmosferze a poczucie docenienia było zawsze wysokie.

Zachęcamy do współpracy z nami na różnych stanowiskach!

Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany jednym z poniższych stanowisk – nie czekaj aplikuj

kariera@delikatesyorganic.pl

Pracownik Sklepu
Twoja praca polegać będzie na obsłudze Klienta oraz codziennym dbaniu o sklep. Twój zespół będzie zgrany i przyjacielski a jego kierownik doświadczony i przyjazny. Zależy nam abyś był ekspertem w swoim fachu dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenia wprowadzające i utrwalające pracę. Zawsze będziesz mógł zwrócić się do nas po radę i pomoc. Zdobyte przez Ciebie doświadczenie będzie przez nas zauważone i zawsze będziesz mógł aplikować o awans na wyższe stanowisko.
Nie czekaj Aplikuj!
Kierownik Sklepu
Twój profesjonalizm, doświadczenie i ambicja spowodowały, że zostałeś wybrany Kierownikiem Delikatesów Organic. Jesteś największą wizytówką naszej firmy i jednocześnie fundamentem bez którego sklep nie byłby w stanie funkcjonować. Dbasz o jego wygląd, asortyment, zatowarowanie. Reprezentujesz naszą firmę w kontaktach z dostawcami i handlowcami. Potrafisz wykonywać statystyki i analizy a swoim zespołem kierujesz mądrze i efektywnie. Klienci uwielbiają przychodzić do Twoich Delikatesów i zawsze wybierają je kosztem konkurencji. Kto wie, może niedługo zaproponujemy Ci wyższe stanowisko?
Nie czekaj Aplikuj!